Kyria Studio to projekt który stworzyliśmy by móc rozwijać naszą pasję oscylującą wokół fotografii, filmu i grafiki, jest to miejsce które powstało z myślą o profesjonalnym podejściu do każdego zleconego nam projektu. Fotografią zajmujemy się już od ponad pięciu lat, przez ten czas udało nam się wytworzyć własny styl łączący wrażliwość artystyczną i pomysłowość techniczną dwojga ludzi. Fotografia produktowa to nie tylko zdjęcia na jednolitym tle, to głównie zdjęcia stylizowane produktów. Dzięki takim kompozycjom jesteśmy w stanie przyciągnąć uwagę nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. 
Nie zajmujemy się tylko i wyłącznie zdjęciami. Tworzymy również animacje poklatkowe, cinemagraphy, wszelkiego rodzaju prace graficzne oraz filmy. Zaprojektujemy również ulotki, menu czy wizytówkę. Cały czas się rozwijamy i fotografia produktowa staje się jednym z naszych działań, a nie tak ja wcześniej głównym zajęciem. Jeśli będzie taka potrzeba to zajmiemy się dla Ciebie kompleksową obsługą multimedialną Twojej firmy. Wszystko zależy od tego co potrzebujesz do swojego rozwoju i jakie są Twoje priorytety. Zanim rozpoczniemy współpracę to chętnie zapoznamy się z charakterem Twojej firmy oraz z jej misją.
Potrafimy stworzyć autorską scenografię używając autorskich metod wytwarzania różnych kształtów, figur i teł. W naszym studio jest możliwość zorganizowania sesji kulinarnej z produkcją potraw na miejscu dzięki naszej kameralnej ale przystosowanej kuchni. 
Naszą branżą jest fotografia produktowa czyli jeden z najtrudniejszych tematów w fotografii komercyjnej. Dobry fotograf produktowy posiada wiedzę na temat technik oświetlenia i umiejętność wykorzystania zaawansowanego sprzętu. Wierzymy, że ciągły rozwój i konsekwencja poprowadzą nas na sam szczyt tej wymagającej dziedziny. Przez te kilka lat nauczyliśmy się wielu przydatnych rzeczy i rozwiązań technicznych, które teraz możemy nazwać naszymi “patentami” Każde nowe powierzone zadanie pozwala nam pogłębiać tę wiedzę i doskonalić rozwiązania techniczne by móc być zawsze na bieżąco z panującymi trendami. Każdy produkt wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania strategii działania dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Niezależnie od tego czy jest to fotografia jedzenia czy zdjęcia stylizowane, wszystkie produkty staramy się wyeksponować tak by przyciągały uwagę odbiorcy i pomagały dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Do każdej sesji przygotowujemy odpowiednią koncepcję realizacji, opartą o potrzeby klienta i dostarczone materiały poglądowe. Staramy się również sami zainspirować klienta naszymi pomysłami. Dysponujemy własną kolekcją rekwizytów które wykorzystujemy do aranżacji zdjęć by fotografowane przez nas obiekty zyskały swój własny unikalny klimat. Są to między innymi, naczynia, prawdziwe kwiaty, kamienie, ręcznie robione tła i wiele innych niepowtarzalnych przedmiotów. Na potrzeby sesji, wykonujemy również różnego rodzaju figury i kształty ze styroduru, które malujemy na preferowane przez klienta kolory. Posiadamy profesjonalną cykloramę z podwieszanymi tłami o różnych kolorach
Nasze studio fotografii produktowej to miejsce dla każdego, dobrze odnajdą się tu klienci którzy chcą uczestniczyć w produkcji zdjęć.  Jest dostępne również dla innych fotografów, których interesuje wynajem studia fotograficznego. Działamy jako studio fotograficzne na godziny i przyjmujemy rezerwację już od dwóch zaplanowanych godzin. W naszym studio gwarantujemy niebywałą gościnność oraz elastyczność na wszelkie potrzeby gości. 
Serwujemy dobrą kawę i herbatę, dajemy możliwość słuchania własnej muzyki oraz w razie potrzeby zostawiamy Was samych z projektem. Dużym atutem studio jest lokalizacja na parterze tuż przy wejściu, dzięki temu mamy możliwość zagwarantować bezproblemowe znalezienie studio oraz komfort logistyczny. Lokalizacja względem dróg dojazdowych i odległości od centrum miasta jest również dużym atutem. Kyria Studio jest zaledwie 10 min od centrum Warszawy, a w godzinach szczytu podróż zajmuje od 15 do 20 min. 
Plan zdjęciowy mieści się w starym budynku Poczty Polskiej w otulinie zabytkowych zabudowań Gocławka i Grochowa. W okolicy znajdziemy także szereg udogodnień komunikacyjnych jak i usługowych. Przystanek autobusowy na którym zatrzymuje się kilka linii oraz pętla tramwajowa Gocławek sprawią, że nawet komunikacją miejską podróż do Kyria Studio nie będzie długa i mozolna.
Back to Top