Kyria Studio 
Jesteśmy parą młodych, ludzi z pasją która oscyluje wokół sztuki. Nasze zainteresowania łączą się wokół fotografii, filmu, rysunku, grafiki z czasem przerodziły się one w zawód. Fotografujemy głównie kreacje kulinarne. Zajmujemy się tworzeniem ujmującego artystycznego sztafażu wokół naszych zdjęć, dzięki temu zwykła rzecz może stać się czymś niepowtarzalnym. Gromadzimy i budujemy niezbędne do tego elementy. Kolekcjonujemy wszelkiego rodzaju naczynia, tkaniny, ciekawe rekwizyty oraz własnoręcznie malowane tła do uzyskania odpowiedniego charakteru naszych prac.
Nasz duet składa się ze mnie czyli Marcina i mojej życiowej Partnerki Marii. Fotografią interesuję się od dziecka a profesjonalnie zajmuję się nią od trzech lat. Na codzień współpracuje z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym dla której wykonuję fotografię reportażową, rejestracje audiowizualną koncertów oraz wydarzeń publicystycznych. Ukończyłem Akademię Filmu i Telewizji a obecnie studiuję malarstwo i grafikę na Wyższej Szkole Artystycznej.
Maria zajmuje się tworzeniem plakatów, projektowaniem logo, zaproszeń oraz wszystkiego co związane z projektowaniem graficznym. Od końca zeszłego roku realizuje swoją największą pasję otwierając autorskie studio tatuażu.